Nawigacja

name

content

Dzwonki

8:00 - 8:45
8:50 - 9:35
9:45 - 10:30
10:40 - 11:25
11:35 - 12:20
12:30 - 13:15
13:30 - 14:15
14:25 - 15:10
15:15 - 16:00
16:05 - 16:50

BIP


Odwiedź nas na FB!

Kalendarz

Po Wt śr Cz Pi So Ni
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Słoneczny panel

Dziś jest:

Wschód słońca: 4:13
Zachód słońca: 20:30

Dzień trwa:
16 Godzin 17 minut
I jest krótszy od najdłuższego dnia o: 2:17

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

DZIEŃ OTWARTY

Zapraszamy wszystkich 6 kwietnia o godz. 17.00 na dzień otwarty.

Obcowanie ze sztuką

 

Uczniowie klasy IIA odwiedzili Muzeum Narodowe, zaś klasa IB zwiedziała Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN.

 

Wyjzd Maturzystów

W marcu tegoroczni Maturzyści udali się na pielgrzymkę do Częstochowy, następnie odwiedzili obóz koncentracyjny Auschwitz - Birkenau, gdzie wzięli udział w niezwykle ważnej dla każdego Polaka lekcji historii.

Turniej Tenisa Stołowego

Jak co roku nasi zdolni uczniowie wzięli udział w Wewnątrzszkolnym Turnieju Tenisa Stołowego organizowanym przez nauczycieli wychowania fizycznego.


Gratulujemy uczestnikom aktywnej postawy!

Salon Edukacyjny

 

W lutym uczniowie naszego liceum prezentowali atuty szkoły podczas Międzynarodowego Salonu Edukacyjnego - Edukacja dla wszystkich, wszystko dla edukacji.

 

Wiosłuj z najlepszymi!

 

Naszą szkołę odwiedzili przedstawiciele Warsaw Rowing Club, którzy zachęcali licealistów do włączenia się do akcji "Wiosłuj z najlepszymi!"

 

Zawody - piłka siatkowa

Ostatnie rozgrywki naszych reprezentantek podczas tegorocznej Licealiady - piłka siatkowa.
Tym razem bez medalu, ale z perspektywą na przyszły rok.


Skład: Kinga Piszczatowska, Dagmara Wudarczyk, Zuzia Roszczyk, Nikola Gajek, Iza Glinkiewicz, Nikola Koć, Kamila Sapigórska i Patrycja Norin.

 

Zbiórka krwi

 

Dziękujemy wszystkim za udział w tegorocznej zbiórce krwi!

Jesteście Wielcy!

Aktywnie i naukowo

 

W styczniu uczniowie klas maturalnych w ramach programu "Aktywnie i naukowo" odwiedzili Elektrociepłownię Żerań. Dowiedzieli się tam jak powstaje ciepło i energia elektryczna dla Targówka. Przeszli przez hale kotłowni gdzie pracują jedne z najnowocześniejszych kotłów opalanych węglem - kotły fluidalne.

Koszykówka

 

Nasza waleczna reprezentacja podczas warszawskich rozgrywek.


Skład: Klaudia Jankowska, Ola Pawłowska, Sandra Motyl, Nikola Gajek, Edyta Wojdyna, Iza Glinkiewicz, Nikola Koć, Kamila Sapigórska i Andżelika Szulc.

 

I miejsce

 

Kolejna wygrana naszych Złotych Dziewczyn w Mistrzostwach Dzielnicy w Piłce Koszykowej Szkół Ponadgimnazjalnych.

Wygenerowano w sekund: 0.04
324,765 Unikalnych wizyt