Kalendarz

Po Wt śr Cz Pi So Ni
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29            

Słoneczny panel

Dziś jest:

Wschód słońca: 6:38
Zachód słońca: 16:37

Dzień trwa:
9 Godzin 58 minut
I jest krótszy od najdłuższego dnia o: 8:35

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Złote Dziewczyny

Kolejny złoty medal w tym roku szkolnym!!!

Nasze dziewczyny wygrały dzielnicowe rozgrywki w piłce ręcznej!

Gratulujemy i kibicujemy na WOM-ie!

 

Konkurs recytatorski

"Miłość niejedno ma imię" - pod takim hasłem odbył się dzielnicowy konkurs recytatorski w DK Jowisz.

Wśród grona laureatów znalazły się uczennice klasy IA

Karolina Łoskot zajęła I miejsce, a Weronika Kopczyńska miejsce II.

Gratulujemy!!

 

 

Wizyta na Powązkach Wojskowych

 

W ramach poznawania warszawskich nekropolii uczniowie klasy III B odwiedzili Powązki Wojskowe. Młodzież poznała rys historyczny oraz zwiedziła cmentarz- Aleję Zasłużonych, kwatery powstańcze, Panteon Żołnierzy Wyklętych. Jednak podczas spaceru skupiliśmy się najbardziej na grobach Powstańców z 1944r. Każdy uczestnik wycieczki miał za zadanie sfotografować kilka wybranych przez siebie mogił powstańców. W ciągu miesiąca każdy uczeń spróbuje dowiedzieć się czegoś o życiu, walce jednego z bohaterów Powstania Warszawskiego oraz o zgrupowaniu, do którego należał. Wyniki swoich poszukiwań przedstawią w formie plakatów z ich biogramami.

 

Zebranie z rodzicami

 

ZEBRANIA Z RODZICAMI ZOSTAŁY PRZENIESIONE NA 25 XI

 

Happenig z Loesje

W październiku klasa IIA zorganizowała szkolny happenig z Loesje. Loesje to grupa ludzi działających na całym świecie, chcących inspirować innych. Idea tego ruchu powstała w grupie przyjaciół, których celem było powołanie do życia nowej inicjatywy, będącej odpowiedzią na problemy współczesnego świata. Działalność Loesje ma pobudzać odbiorców do refleksji, a także kreatywnego i twórczego myślenia oraz uświadomić możliwość wpływania na najbliższe otoczenie.

 

Święto Zmarłych

 

Przed Świętem Zmarłych klasa III B naszego liceum odwiedziła grób Patrona- księdza Józefa Woźniaka. Uczniowie w imieniu całej społeczności szkolnej złożyli  kwiaty.

Warsztaty

 

W październiku uczniowie klas maturalnych uczestniczyli w warsztatach rozwoju osobistego "Autoprezentacja - sztuka porywających wystąpień publicznych" organizowanych przez Wyższą Szkołę Finansów i Zarządzania we współpracy z Wyższą Szkołą Technologii Informatycznych w Warszawie

 

 

 

Szkołą dbająca o rozwój

 

CII Liceum Ogólnokształcące to szkoła dbająca o rozwój

Nagroda Prezydenta

19 października Pani Dyrektor Elżbieta Stępień w Zamku Królewskim odebrała nagrodę Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy za wybitne osiągnięcia w pracy na rzecz oświaty warszawskiej.

Serdecznie gratulujemy.

Egurrola Dance Studio

 

W październiku gościliśmy w szkole Agustina Egurrolę i jego tancerzy, którzy zachęcali wszystkich do udziału w zajęciach tanecznych oraz wszelkiej aktywności sportowej.

Wszystkich chętnych zapraszamy na kursy do Egurrola Dance Studio.

Biegi przełajowe

 

Pierwsze rozgrywki dzielnicowe z medalami!

Duża grupa uczniów reprezentowała CII LO w Dzielnicowych Biegach Przełajowych i aż 9 osób awansowało do kolejnego etapu zawodów.

Gratulujemy!

Wygenerowano w sekund: 0.60
307,519 Unikalnych wizyt