name

Piłka koszykowa

Waleczna siódemka!
Za dziewczynami kolejne
zawody - piłka koszykowa.
Teraz zbieramy siły ... na siatkówkę!

Aktywna Wszechnica Edukacyjna

"Silne ciało + silny umysł. Podejmij wyzwanie i zbuduj siebie od nowa."

Aktywna Wszechnica Edukacyjna z panią Małgorzatą Kwiatek- trenerką personalną.

Centrum Pieniądza NBP

Klasy IIA i IIIA na zajęciach w Centrum Pieniądza NBP Sławomira S. Skrzypczaka
Licząca ponad 2000 m2 powierzchni i podzielona na 16 sal tematycznych multimedialna ekspozycja opowiada historię pieniądza, wyjaśnia rolę banków centralnych, znaczenie procesów ekonomicznych oraz zasady inwestowania – wszystko w nowoczesny i atrakcyjny sposób.
Polecamy !

Tenis stołowy

"W zdrowym ciele zdrowy duch"

To hasło corocznego turnieju tenisa stołowego w CII LO.
Najaktywniejsi uczniowie jak zwykle nie zawiedli!

"Wszyscy czytają Wiecha"

Z okazji obchodów 100-lecia przyłączenia Targówka do Warszawy w grudniu na terenie dzielnicy realizowany był projekt pt. "Wszyscy czytają Wiecha".
Nasza szkoła również przyłączyła się do akcji.

Wszechnica Edukacyjna

W listopadzie nasze liceum było organizatorem Wszechnicy Edukacyjnej. Tym razem przyświecało nam hasło: "Niepełnosprawny - pełnosprawny. Pokonaj własne bariery", zaś naszym gościem oraz prowadzącą wykład była Izabelą Sopalską - Rybak z fundacji Kulawa Warszawa.

DZIEŃ SIENKIEWICZA

A tak wraz ze Szkołą Podstawową nr 206 świętowaliśmy Dzień Sienkiewicza.

BE SPORTY. BE HAPPY

Chcecie wiedzieć co uczniowie CII LO im. ks. Józefa Woźniaka z Targówka robili przez 8 dni na łotewskim wybrzeżu? Obejrzyjcie filmik, który Ola Baratowicz, Nikola Koć, Izabela Glinkiewicz, Karol Kumanowicz i Sebastian Kucharek przygotowali wraz pozostałymi uczestnikami wymiany młodzieżowej w Milzklalne. Piątka licealistów reprezentowała Dzielnicę Targówek w projekcie "Be sporty. Be happy".

Jego głównym celem była popularyzacja aktywności ruchowej wśród młodzieży. Zarówno dla Polaków jak i rówieśników z Litwy, Łotwy oraz Grecji.

Ale "Be sporty. Be happy" to nie tylko sport. Dla Izy było to przede wszystkim przełamanie bariery językowej, gdyż cały czas rozmawiali po angielsku. Sebastian dodaje, że "wyjazd na Łotwę ukształtował jego charakter. Nauczyłem się, aby nie oceniać ludzi zbyt pochopnie oraz podchodzić do wszystkiego i wszystkich z pozytywnym nastawieniem, a także otwierać się na innych ludzi". Udział w projekcie to także "ogromna szansa, by nauczyć się czegoś o innych kulturach, poznać nowe słowa oraz spróbować regionalnych potraw".

Organizatorem wymiany młodzieży "Be Sporty. Be Happy" jest łotewska organizacja Pozitīvā Doma, a partnerem Dom Kultury Zacisze, wspierający młodzież z Targówka w realizacji ich pomysłów. Projekt finansowany z programu Erasmus+ odbył się w dn. 22-30 października 2016 roku.

Zapraszamy do obejrzenia relacji

Rocznica odsłonięcia Grobu Nieznanego Żołnierza

91 rocznica odsłonięcia Grobu Nieznanego Żołnierza i uroczyste spotkanie 30 warszawskich szkół biorących udział w zdobywaniu certyfikatu "Varsavianistycznej szkoły" z udziałem płk. Lisowskiego i asysty honorowej Wojska Polskiego.

ZAWODY

Pierwsze zespołowe zawody za nami!
Nowy skład, nowe możliwości.
Dziewczyny zajęły IV miejsce.
Dzielnie walczyły i godnie reprezentowały naszą szkołę.

MIĘDZYNARODOWA WYMIANA MŁODZIEŻY

Be sporty. Be happy!

Rozpoczęła się międzynarodowa wymiana młodzieży na Łotwie.

361,989 Unikalnych wizyt